New Paltz
Priskalkulator
Populære ruter
Valuta
USD
EUR
GBP
Språk
Norwegian
US English
UK English
Danish
Norwegian
Portuguese
Dutch
Swedish
German
Spanish
Italian
Taxikalkulator
Taxikostnader
Land
USD
EUR
GBP
US English
UK English
Danish
Norwegian
Portuguese
Dutch
Swedish
German
Spanish
Italian
søk
Bestill en taxi i New Paltz
Drosjesjåfører i
New Paltz
, bestill nå
1
New paltz taxi
139 Main St, New Paltz, NY 12561, United States
2.8
(123)
Vis Nummer
2
Jons village taxi
136 N Chestnut St, New Paltz, NY 12561, United States
3.8
(59)
Vis Nummer
3
Platinum taxi
249 NY-32, New Paltz, NY 12561, United States
4.2
(23)
Vis Nummer
4
Jm taxi
1 Old Rte 299, New Paltz, NY 12561, United States
4.4
(7)
Vis Nummer
Taxi i New Paltz
I New Paltz er 4 taxiselskaper oppført. Lokale turer starter rundt 3 USD pluss 1.4 USD per km.
Populære turer fra New Paltz
Poughkeepsie
Finn en drosjesjåfør New Paltz
Angi rute. Få taxi priser. Unngå å betale for mye.
LA OSS GÅ
🚕
LA OSS GÅ
Er du en taxifører i New Paltz?
Bli omtalt på Taxi Priser
Legg til din Taxi