United Kingdom
Blackpool North Railway Station Taxipriskalkulator 2026
Angi rute. Få taxi priser. Unngå å betale for mye.
Hvordan beregnes en taxipris
i Blackpool North Railway Station
Flere faktorer påvirker taxiprisen i Blackpool North Railway Station
Taxipris (2026)
Grunnpris (dag)
4.9GBP
Pris per KM
1.7 GBP
Ventetid per time
28.8GBP
Eksempel på beregning av taxipris
La oss si at du vil reise fra hotellet ditt til Blackpool North Railway Station sentrum, og turen er 5km. Du reiser på dagtid og du har 1 bagasje. Din totale pris vil være 13.4 GBP.
Populære taxiruter fra Blackpool North Railway Station
| Blackpool North Railway Station ⟶ Cleveleys | 12 GBP |
| Blackpool North Railway Station ⟶ Manchester Airport Railway Station | 159 GBP |
Bestill en taxi i Blackpool North Railway Station
Drosjesjåfører i Blackpool North Railway Station, bestill nå
1
296 Lytham Rd, Blackpool FY1 6EY, United Kingdom
2
6 Caunce St, Blackpool FY1 3DN, United Kingdom
3
Blackpool FY1 2AB, United Kingdom
Blackpool North Railway Station: Taxireiseguider
Blackpool North Railway Station taxi priser - FAQ
Hvor mye koster en taxi i Blackpool North Railway Station?
En 5km tur i Blackpool North Railway Station koster omtrent 13.4 GBP. Angi ruten din for å få en mer nøyaktig pris. Generelt påvirkes prisen av flere faktorer inkludert rute lengde og sjåførens ventetid.
Hvordan bestiller jeg en taxi i Blackpool North Railway Station?
Du kan stoppe en taxi på gaten i Blackpool North Railway Station eller bruke en app for transporttjeneste. Vi anbefaler å bruke en app i Blackpool North Railway Station ettersom disse tjenestene overvåker kvaliteten på sjåførene og taxiene på løpende basis.
Hvilke andre måter er det å komme seg rundt i Blackpool North Railway Station?
Hvis du ikke finner en taxi Blackpool North Railway Station eller prisen er for høy, kan du alltid ta en buss, leie en scooter, en sykkel eller en bil. Å gå er også et flott alternativ hvis det er en kort avstand og været tillater det.
Hvordan beregner jeg taxi priser i Blackpool North Railway Station?
Bare angi ditt startpunkt og destinasjon på Taxi Priser. Vi vil beregne den estimerte prisen basert på Blackpool North Railway Station taxi prisers og din spesifikke rute. Dette vil også fungere for destinasjoner utenfor Blackpool North Railway Station.
Hva er prisen på Taxi i Blackpool North Railway Station per KM?
Startprisen for en taxi i Blackpool North Railway Station er 4.9 GBP. Hver KM er deretter priset til 1.7 GBP. hvis du trenger at sjåføren venter på deg vil dette koste 28.8 GBP per time.
Er du en taxifører i Blackpool North Railway Station?
Bli omtalt på Taxi Priser