Hvordan beregnes en taxipris
i Hotel Novano
Flere faktorer påvirker taxiprisen i Hotel Novano
Taxipris (2026)
Grunnpris (dag)
10TRY
Pris per KM
6.3 TRY
Ventetid per time
50TRY
Eksempel på beregning av taxipris
La oss si at du vil reise fra hotellet ditt til Hotel Novano sentrum, og turen er 5km. Du reiser på dagtid og du har 1 bagasje. Din totale pris vil være 41.5 TRY.
Bestill en taxi i Hotel Novano
Drosjesjåfører i Hotel Novano, bestill nå
1
Sultan Ahmet, Akbıyık Cd. No:76, 34122 Fatih/İstanbul, Türkiye
2
Binbirdirek, Divan Yolu Cd. No:1, 34122 Fatih/İstanbul, Türkiye
Hotel Novano: Taxireiseguider
Hotel Novano taxi priser - FAQ
Hvor mye koster en taxi i Hotel Novano?
En 5km tur i Hotel Novano koster omtrent 41.5 TRY. Angi ruten din for å få en mer nøyaktig pris. Generelt påvirkes prisen av flere faktorer inkludert rute lengde og sjåførens ventetid.
Hvordan bestiller jeg en taxi i Hotel Novano?
Du kan stoppe en taxi på gaten i Hotel Novano eller bruke en app for transporttjeneste. Vi anbefaler å bruke en app i Hotel Novano ettersom disse tjenestene overvåker kvaliteten på sjåførene og taxiene på løpende basis.
Hvilke andre måter er det å komme seg rundt i Hotel Novano?
Hvis du ikke finner en taxi Hotel Novano eller prisen er for høy, kan du alltid ta en buss, leie en scooter, en sykkel eller en bil. Å gå er også et flott alternativ hvis det er en kort avstand og været tillater det.
Hvordan beregner jeg taxi priser i Hotel Novano?
Bare angi ditt startpunkt og destinasjon på Taxi Priser. Vi vil beregne den estimerte prisen basert på Hotel Novano taxi prisers og din spesifikke rute. Dette vil også fungere for destinasjoner utenfor Hotel Novano.
Hva er prisen på Taxi i Hotel Novano per KM?
Startprisen for en taxi i Hotel Novano er 10.0 TRY. Hver KM er deretter priset til 6.3 TRY. hvis du trenger at sjåføren venter på deg vil dette koste 50.0 TRY per time.
Er du en taxifører i Hotel Novano?
Bli omtalt på Taxi Priser