Hvordan beregnes en taxipris
i Passo Duran
Flere faktorer påvirker taxiprisen i Passo Duran
Taxipris (2026)
Grunnpris (dag)
3.5EUR
Pris per KM
1.4 EUR
Ventetid per time
32EUR
Eksempel på beregning av taxipris
La oss si at du vil reise fra hotellet ditt til Passo Duran sentrum, og turen er 5km. Du reiser på dagtid og du har 1 bagasje. Din totale pris vil være 10.5 EUR.
Bestill en taxi i Passo Duran
Drosjesjåfører i Passo Duran, bestill nå
Passo Duran: Taxireiseguider
Passo Duran taxi priser - FAQ
Hvor mye koster en taxi i Passo Duran?
En 5km tur i Passo Duran koster omtrent 10.5 EUR. Angi ruten din for å få en mer nøyaktig pris. Generelt påvirkes prisen av flere faktorer inkludert rute lengde og sjåførens ventetid.
Hvordan bestiller jeg en taxi i Passo Duran?
Du kan stoppe en taxi på gaten i Passo Duran eller bruke en app for transporttjeneste. Vi anbefaler å bruke en app i Passo Duran ettersom disse tjenestene overvåker kvaliteten på sjåførene og taxiene på løpende basis.
Hvilke andre måter er det å komme seg rundt i Passo Duran?
Hvis du ikke finner en taxi Passo Duran eller prisen er for høy, kan du alltid ta en buss, leie en scooter, en sykkel eller en bil. Å gå er også et flott alternativ hvis det er en kort avstand og været tillater det.
Hvordan beregner jeg taxi priser i Passo Duran?
Bare angi ditt startpunkt og destinasjon på Taxi Priser. Vi vil beregne den estimerte prisen basert på Passo Duran taxi prisers og din spesifikke rute. Dette vil også fungere for destinasjoner utenfor Passo Duran.
Hva er prisen på Taxi i Passo Duran per KM?
Startprisen for en taxi i Passo Duran er 3.5 EUR. Hver KM er deretter priset til 1.4 EUR. hvis du trenger at sjåføren venter på deg vil dette koste 32.0 EUR per time.
Er du en taxifører i Passo Duran?
Bli omtalt på Taxi Priser