Hvordan beregnes en taxipris
i Campo Carlo Magno
Flere faktorer påvirker taxiprisen i Campo Carlo Magno
Taxipris (2026)
Grunnpris (dag)
3.5EUR
Pris per KM
1.4 EUR
Ventetid per time
32EUR
Eksempel på beregning av taxipris
La oss si at du vil reise fra hotellet ditt til Campo Carlo Magno sentrum, og turen er 5km. Du reiser på dagtid og du har 1 bagasje. Din totale pris vil være 10.5 EUR.
Bestill en taxi i Campo Carlo Magno
Drosjesjåfører i Campo Carlo Magno, bestill nå
1
Via Castagner, 14, 38086 Pinzolo TN, Italy
2
Frazione Mortaso, 147, 38088 Spiazzo TN, Italy
3
Vicolo Giandepaol, 3, 38086 Pinzolo TN, Italy
Campo Carlo Magno: Taxireiseguider
Campo Carlo Magno taxi priser - FAQ
Hvor mye koster en taxi i Campo Carlo Magno?
En 5km tur i Campo Carlo Magno koster omtrent 10.5 EUR. Angi ruten din for å få en mer nøyaktig pris. Generelt påvirkes prisen av flere faktorer inkludert rute lengde og sjåførens ventetid.
Hvordan bestiller jeg en taxi i Campo Carlo Magno?
Du kan stoppe en taxi på gaten i Campo Carlo Magno eller bruke en app for transporttjeneste. Vi anbefaler å bruke en app i Campo Carlo Magno ettersom disse tjenestene overvåker kvaliteten på sjåførene og taxiene på løpende basis.
Hvilke andre måter er det å komme seg rundt i Campo Carlo Magno?
Hvis du ikke finner en taxi Campo Carlo Magno eller prisen er for høy, kan du alltid ta en buss, leie en scooter, en sykkel eller en bil. Å gå er også et flott alternativ hvis det er en kort avstand og været tillater det.
Hvordan beregner jeg taxi priser i Campo Carlo Magno?
Bare angi ditt startpunkt og destinasjon på Taxi Priser. Vi vil beregne den estimerte prisen basert på Campo Carlo Magno taxi prisers og din spesifikke rute. Dette vil også fungere for destinasjoner utenfor Campo Carlo Magno.
Hva er prisen på Taxi i Campo Carlo Magno per KM?
Startprisen for en taxi i Campo Carlo Magno er 3.5 EUR. Hver KM er deretter priset til 1.4 EUR. hvis du trenger at sjåføren venter på deg vil dette koste 32.0 EUR per time.
Er du en taxifører i Campo Carlo Magno?
Bli omtalt på Taxi Priser