Hvordan beregnes en taxipris
i Villers Chatel
Flere faktorer påvirker taxiprisen i Villers Chatel
Taxipris (2026)
Grunnpris (dag)
5EUR
Pris per KM
1.8 EUR
Ventetid per time
45EUR
Eksempel på beregning av taxipris
La oss si at du vil reise fra hotellet ditt til Villers Chatel sentrum, og turen er 5km. Du reiser på dagtid og du har 1 bagasje. Din totale pris vil være 14 EUR.
Bestill en taxi i Villers Chatel
Drosjesjåfører i Villers Chatel, bestill nå
1
8 Rue de la Cavette, 02310 Domptin, France
2
14 Av. des Merisiers, 02600 Villers-Cotterêts, France
3
16 Rue de la Bassée, 80260 Villers-Bocage, France
Villers Chatel: Taxireiseguider
Villers Chatel taxi priser - FAQ
Hvor mye koster en taxi i Villers Chatel?
En 5km tur i Villers Chatel koster omtrent 14 EUR. Angi ruten din for å få en mer nøyaktig pris. Generelt påvirkes prisen av flere faktorer inkludert rute lengde og sjåførens ventetid.
Hvordan bestiller jeg en taxi i Villers Chatel?
Du kan stoppe en taxi på gaten i Villers Chatel eller bruke en app for transporttjeneste. Vi anbefaler å bruke en app i Villers Chatel ettersom disse tjenestene overvåker kvaliteten på sjåførene og taxiene på løpende basis.
Hvilke andre måter er det å komme seg rundt i Villers Chatel?
Hvis du ikke finner en taxi Villers Chatel eller prisen er for høy, kan du alltid ta en buss, leie en scooter, en sykkel eller en bil. Å gå er også et flott alternativ hvis det er en kort avstand og været tillater det.
Hvordan beregner jeg taxi priser i Villers Chatel?
Bare angi ditt startpunkt og destinasjon på Taxi Priser. Vi vil beregne den estimerte prisen basert på Villers Chatel taxi prisers og din spesifikke rute. Dette vil også fungere for destinasjoner utenfor Villers Chatel.
Hva er prisen på Taxi i Villers Chatel per KM?
Startprisen for en taxi i Villers Chatel er 5.0 EUR. Hver KM er deretter priset til 1.8 EUR. hvis du trenger at sjåføren venter på deg vil dette koste 45.0 EUR per time.
Er du en taxifører i Villers Chatel?
Bli omtalt på Taxi Priser