Hvordan beregnes en taxipris
i Linz Airport
Flere faktorer påvirker taxiprisen i Linz Airport
Taxipris (2026)
Grunnpris (dag)
5EUR
Pris per KM
1.4 EUR
Ventetid per time
27.8EUR
Eksempel på beregning av taxipris
La oss si at du vil reise fra hotellet ditt til Linz Airport sentrum, og turen er 5km. Du reiser på dagtid og du har 1 bagasje. Din totale pris vil være 12 EUR.
Populære taxiruter fra Linz Airport
| Linz Airport ⟶ Neuhofen An Der Ybbs | 102 EUR |
| Linz Airport ⟶ Linz Hauptbahnhof | 19 EUR |
Bestill en taxi i Linz Airport
Drosjesjåfører i Linz Airport, bestill nå
1
Flughafenstraße 1, 4063 Hörsching, Austria
2
Flughafenstraße 1, 4063 Hörsching, Austria
3
Linzer Str. 28, 4063 Hörsching, Austria
Linz Airport: Taxireiseguider
Linz Airport taxi priser - FAQ
Hvor mye koster en taxi i Linz Airport?
En 5km tur i Linz Airport koster omtrent 12 EUR. Angi ruten din for å få en mer nøyaktig pris. Generelt påvirkes prisen av flere faktorer inkludert rute lengde og sjåførens ventetid.
Hvordan bestiller jeg en taxi i Linz Airport?
Du kan stoppe en taxi på gaten i Linz Airport eller bruke en app for transporttjeneste. Vi anbefaler å bruke en app i Linz Airport ettersom disse tjenestene overvåker kvaliteten på sjåførene og taxiene på løpende basis.
Hvilke andre måter er det å komme seg rundt i Linz Airport?
Hvis du ikke finner en taxi Linz Airport eller prisen er for høy, kan du alltid ta en buss, leie en scooter, en sykkel eller en bil. Å gå er også et flott alternativ hvis det er en kort avstand og været tillater det.
Hvordan beregner jeg taxi priser i Linz Airport?
Bare angi ditt startpunkt og destinasjon på Taxi Priser. Vi vil beregne den estimerte prisen basert på Linz Airport taxi prisers og din spesifikke rute. Dette vil også fungere for destinasjoner utenfor Linz Airport.
Hva er prisen på Taxi i Linz Airport per KM?
Startprisen for en taxi i Linz Airport er 5.0 EUR. Hver KM er deretter priset til 1.4 EUR. hvis du trenger at sjåføren venter på deg vil dette koste 27.8 EUR per time.
Er du en taxifører i Linz Airport?
Bli omtalt på Taxi Priser