Sariyar Taxi er et taxiselskap vurdert til 3.7 stjerner. Kontakt Sariyar Taxi og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Sariyar Taxi
English
Kontakt Sjåfør
Sariyar Taxi
Güvenlik, No:11, 261. Sk., 07030 Muratpaşa/Antalya, Türkiye
Anslå taxipris fra Antalya Otogari
Serviceområde - Antalya Otogari
Sariyar Taxi Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Sariyar Taxi, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Sariyar Taxi for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Sariyar Taxi handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Sariyar Taxi, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Sariyar Taxi
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Antalya Otogari
Sariyar Taxi taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Sariyar Taxi?
Sariyar Taxi tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Turkey, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Sariyar Taxi?
Sariyar Taxi er rangert med 3.7 stjerner, noe som indikerer et medium nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Sariyar Taxi lokalisert?
Adressen til Sariyar Taxi er Güvenlik, No:11, 261. Sk., 07030 Muratpaşa/Antalya, Türkiye.
Hvordan kan man kontakte Sariyar Taxi?
Kontakt Sariyar Taxi ved å klikke på "book nå" her
Kan Sariyar Taxi assistere med flyplasstransport?
Ja, Sariyar Taxi tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Sariyar Taxi