Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Safar Taxi Services

5 (9) Palakkad
English

Safar Taxi Services er et taxiselskap vurdert til 5 stjerner. Kontakt Safar Taxi Services og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
Safar Taxi Services
QJ7W+299, Poolakkad DPO Rd, Pudupalli Theruvu, Nurani, Palakkad, Kerala 678004, India
5
(9)

Anslå taxipris fra Palakkad

Palakkad
Beregn pris

Serviceområde - Palakkad

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Safar Taxi Services Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Safar Taxi Services, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Safar Taxi Services for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Safar Taxi Services handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Safar Taxi Services, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Safar Taxi Services

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Palakkad

Safar Taxi Services taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Safar Taxi Services?
Safar Taxi Services tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt India, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Safar Taxi Services?
Safar Taxi Services er rangert med 5 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Safar Taxi Services lokalisert?
Adressen til Safar Taxi Services er QJ7W+299, Poolakkad DPO Rd, Pudupalli Theruvu, Nurani, Palakkad, Kerala 678004, India.
Hvordan kan man kontakte Safar Taxi Services?
Kontakt Safar Taxi Services ved å klikke på "book nå" her
Kan Safar Taxi Services assistere med flyplasstransport?
Ja, Safar Taxi Services tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 3,100+ personer har søkt taxi i India - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Safar Taxi Services