Standard Taxis er et taxiselskap vurdert til 3.7 stjerner. Kontakt Standard Taxis og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Standard Taxis
English
Kontakt Sjåfør
Standard Taxis
163 Shankill Rd, Belfast BT13 1FP, United Kingdom
Anslå taxipris fra George Best Belfast City Airport
Serviceområde - George Best Belfast City Airport
Standard Taxis Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Standard Taxis, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Standard Taxis for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Standard Taxis handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Standard Taxis, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Standard Taxis
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i George Best Belfast City Airport
Standard Taxis taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Standard Taxis?
Standard Taxis tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt United Kingdom, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Standard Taxis?
Standard Taxis er rangert med 3.7 stjerner, noe som indikerer et medium nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Standard Taxis lokalisert?
Adressen til Standard Taxis er 163 Shankill Rd, Belfast BT13 1FP, United Kingdom.
Hvordan kan man kontakte Standard Taxis?
Kontakt Standard Taxis ved å klikke på "book nå" her
Kan Standard Taxis assistere med flyplasstransport?
Ja, Standard Taxis tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Standard Taxis