Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Gobabis Primary School

3 (1) Gobabis
English

Gobabis Primary School er et taxiselskap vurdert til 3 stjerner. Kontakt Gobabis Primary School og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
Gobabis Primary School
HX7V+M88, Unnamed Road, Gobabis, Namibia
3
(1)

Anslå taxipris fra Gobabis

Gobabis
Beregn pris

Serviceområde - Gobabis

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Gobabis Primary School Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Gobabis Primary School, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Gobabis Primary School for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Gobabis Primary School handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Gobabis Primary School, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Gobabis Primary School

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Gobabis

Gobabis Primary School taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Gobabis Primary School?
Gobabis Primary School tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Namibia, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Gobabis Primary School?
Gobabis Primary School er rangert med 3 stjerner, noe som indikerer et medium nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Gobabis Primary School lokalisert?
Adressen til Gobabis Primary School er HX7V+M88, Unnamed Road, Gobabis, Namibia.
Hvordan kan man kontakte Gobabis Primary School?
Kontakt Gobabis Primary School ved å klikke på "book nå" her
Kan Gobabis Primary School assistere med flyplasstransport?
Ja, Gobabis Primary School tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 640+ personer har søkt taxi i Namibia - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Gobabis Primary School📞 -