Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Autonoleggio Zito Viaggi

4.5 (8) Ostuni
English

Autonoleggio Zito Viaggi er et taxiselskap vurdert til 4.5 stjerner. Kontakt Autonoleggio Zito Viaggi og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
Autonoleggio Zito Viaggi
Contrada Follifuoco, 72017 Ostuni BR, Italy
4.5
(8)

Anslå taxipris fra Ostuni

Ostuni
Beregn pris

Serviceområde - Ostuni

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Autonoleggio Zito Viaggi Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Autonoleggio Zito Viaggi, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Autonoleggio Zito Viaggi for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Autonoleggio Zito Viaggi handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Autonoleggio Zito Viaggi, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Autonoleggio Zito Viaggi

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Ostuni

Autonoleggio Zito Viaggi taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Autonoleggio Zito Viaggi?
Autonoleggio Zito Viaggi tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Italy, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Autonoleggio Zito Viaggi?
Autonoleggio Zito Viaggi er rangert med 4.5 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Autonoleggio Zito Viaggi lokalisert?
Adressen til Autonoleggio Zito Viaggi er Contrada Follifuoco, 72017 Ostuni BR, Italy.
Hvordan kan man kontakte Autonoleggio Zito Viaggi?
Kontakt Autonoleggio Zito Viaggi ved å klikke på "book nå" her
Kan Autonoleggio Zito Viaggi assistere med flyplasstransport?
Ja, Autonoleggio Zito Viaggi tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 90+ personer har søkt taxi i Ostuni - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Autonoleggio Zito Viaggi