Super Pegas er et taxiselskap vurdert til 0 stjerner. Kontakt Super Pegas og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Super Pegas
English
Kontakt Sjåfør
Super Pegas
Yeletskaya Ulitsa, 142а, Volgograd, Volgograd Oblast, Russia, 400120
Anslå taxipris fra Gumrak Airport
Serviceområde - Gumrak Airport
Super Pegas Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Super Pegas, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Super Pegas for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Super Pegas handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Super Pegas, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Super Pegas
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Gumrak Airport
Super Pegas taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Super Pegas?
Super Pegas tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Russia, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Super Pegas?
Super Pegas er rangert med 0 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Super Pegas lokalisert?
Adressen til Super Pegas er Yeletskaya Ulitsa, 142а, Volgograd, Volgograd Oblast, Russia, 400120.
Hvordan kan man kontakte Super Pegas?
Kontakt Super Pegas ved å klikke på "book nå" her
Kan Super Pegas assistere med flyplasstransport?
Ja, Super Pegas tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Super Pegas