Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

ÇaĞlar Taksi

4 (6) Vogue Hotel Bodrum
English

ÇaĞlar Taksi er et taxiselskap vurdert til 4 stjerner. Kontakt ÇaĞlar Taksi og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
ÇaĞlar Taksi
Yokuşbaşı, Akdeniz Cd., 48400 Bodrum/Muğla, Türkiye
4
(6)

Anslå taxipris fra Vogue Hotel Bodrum

Vogue Hotel Bodrum
Beregn pris

Serviceområde - Vogue Hotel Bodrum

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
ÇaĞlar Taksi Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med ÇaĞlar Taksi, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg ÇaĞlar Taksi for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
ÇaĞlar Taksi handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med ÇaĞlar Taksi, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med ÇaĞlar Taksi

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Vogue Hotel Bodrum

ÇaĞlar Taksi taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr ÇaĞlar Taksi?
ÇaĞlar Taksi tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Turkey, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for ÇaĞlar Taksi?
ÇaĞlar Taksi er rangert med 4 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er ÇaĞlar Taksi lokalisert?
Adressen til ÇaĞlar Taksi er Yokuşbaşı, Akdeniz Cd., 48400 Bodrum/Muğla, Türkiye.
Hvordan kan man kontakte ÇaĞlar Taksi?
Kontakt ÇaĞlar Taksi ved å klikke på "book nå" her
Kan ÇaĞlar Taksi assistere med flyplasstransport?
Ja, ÇaĞlar Taksi tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
ÇaĞlar Taksi