Sam Taxi er et taxiselskap vurdert til 0 stjerner. Kontakt Sam Taxi og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Sam Taxi
English
Kontakt Sjåfør
Sam Taxi
23 Rue du Seigle, 50120 Cherbourg-en-Cotentin, France
Anslå taxipris fra Cherbourg Port
Serviceområde - Cherbourg Port
Sam Taxi Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Sam Taxi, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Sam Taxi for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Sam Taxi handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Sam Taxi, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Sam Taxi
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Cherbourg Port
Sam Taxi taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Sam Taxi?
Sam Taxi tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt France, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Sam Taxi?
Sam Taxi er rangert med 0 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Sam Taxi lokalisert?
Adressen til Sam Taxi er 23 Rue du Seigle, 50120 Cherbourg-en-Cotentin, France.
Hvordan kan man kontakte Sam Taxi?
Kontakt Sam Taxi ved å klikke på "book nå" her
Kan Sam Taxi assistere med flyplasstransport?
Ja, Sam Taxi tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 25+ personer har søkt taxi i Cherbourg Port - sørg for at de finner deg.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Sam Taxi