Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Poni Ekspres

4 (4) Mavrovo
English

Poni Ekspres er et taxiselskap vurdert til 4 stjerner. Kontakt Poni Ekspres og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
Poni Ekspres
1230, Zheleznichka, Gostivar, North Macedonia
4
(4)

Anslå taxipris fra Mavrovo

Mavrovo
Beregn pris

Serviceområde - Mavrovo

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Poni Ekspres Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Poni Ekspres, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Poni Ekspres for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Poni Ekspres handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Poni Ekspres, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Poni Ekspres

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Mavrovo

Poni Ekspres taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Poni Ekspres?
Poni Ekspres tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt North Macedonia, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Poni Ekspres?
Poni Ekspres er rangert med 4 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Poni Ekspres lokalisert?
Adressen til Poni Ekspres er 1230, Zheleznichka, Gostivar, North Macedonia.
Hvordan kan man kontakte Poni Ekspres?
Kontakt Poni Ekspres ved å klikke på "book nå" her
Kan Poni Ekspres assistere med flyplasstransport?
Ja, Poni Ekspres tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Poni Ekspres📞 -1