Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Yildiz Taxi

4.2 (37) Europe
English

Yildiz Taxi er et taxiselskap vurdert til 4.2 stjerner. Kontakt Yildiz Taxi og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
Yildiz Taxi
Abbasağa, Yıldız Cd. No:57 D:C, 34353 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye
4.2
(37)

Anslå taxipris fra Europe

Europe
Beregn pris

Serviceområde - Europe

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Yildiz Taxi Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Yildiz Taxi, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Yildiz Taxi for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Yildiz Taxi handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Yildiz Taxi, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Yildiz Taxi

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Europe

Yildiz Taxi taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Yildiz Taxi?
Yildiz Taxi tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Turkey, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Yildiz Taxi?
Yildiz Taxi er rangert med 4.2 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Yildiz Taxi lokalisert?
Adressen til Yildiz Taxi er Abbasağa, Yıldız Cd. No:57 D:C, 34353 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye.
Hvordan kan man kontakte Yildiz Taxi?
Kontakt Yildiz Taxi ved å klikke på "book nå" her
Kan Yildiz Taxi assistere med flyplasstransport?
Ja, Yildiz Taxi tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Yildiz Taxi