Dhafin Transport Singkawang er et taxiselskap vurdert til 4 stjerner. Kontakt Dhafin Transport Singkawang og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Dhafin Transport Singkawang
English
Kontakt Sjåfør
Dhafin Transport Singkawang
Kuala, Singkawang Barat, Singkawang City, West Kalimantan 79122, Indonesia
Anslå taxipris fra Kalimantan
Serviceområde - Kalimantan
Dhafin Transport Singkawang Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Dhafin Transport Singkawang, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Dhafin Transport Singkawang for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Dhafin Transport Singkawang handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Dhafin Transport Singkawang, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Dhafin Transport Singkawang
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Kalimantan
Dhafin Transport Singkawang taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Dhafin Transport Singkawang?
Dhafin Transport Singkawang tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Indonesia, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Dhafin Transport Singkawang?
Dhafin Transport Singkawang er rangert med 4 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Dhafin Transport Singkawang lokalisert?
Adressen til Dhafin Transport Singkawang er Kuala, Singkawang Barat, Singkawang City, West Kalimantan 79122, Indonesia.
Hvordan kan man kontakte Dhafin Transport Singkawang?
Kontakt Dhafin Transport Singkawang ved å klikke på "book nå" her
Kan Dhafin Transport Singkawang assistere med flyplasstransport?
Ja, Dhafin Transport Singkawang tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 2,800+ personer har søkt taxi i Indonesia - sørg for at de finner deg.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser