Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

The Taaras Beach & Spa Resort

4.6 (2,713) Sepilok Jungle Resort
English

The Taaras Beach & Spa Resort er et taxiselskap vurdert til 4.6 stjerner. Kontakt The Taaras Beach & Spa Resort og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
The Taaras Beach & Spa Resort
Peti Surat 126, Main Post Office, Pulau Redang, 20928 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia
4.6
(2713)

Anslå taxipris fra Sepilok Jungle Resort

Sepilok Jungle Resort
Beregn pris

Serviceområde - Sepilok Jungle Resort

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
The Taaras Beach & Spa Resort Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med The Taaras Beach & Spa Resort, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg The Taaras Beach & Spa Resort for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
The Taaras Beach & Spa Resort handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med The Taaras Beach & Spa Resort, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med The Taaras Beach & Spa Resort

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Sepilok Jungle Resort

The Taaras Beach & Spa Resort taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr The Taaras Beach & Spa Resort?
The Taaras Beach & Spa Resort tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Malaysia, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for The Taaras Beach & Spa Resort?
The Taaras Beach & Spa Resort er rangert med 4.6 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er The Taaras Beach & Spa Resort lokalisert?
Adressen til The Taaras Beach & Spa Resort er Peti Surat 126, Main Post Office, Pulau Redang, 20928 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.
Hvordan kan man kontakte The Taaras Beach & Spa Resort?
Kontakt The Taaras Beach & Spa Resort ved å klikke på "book nå" her
Kan The Taaras Beach & Spa Resort assistere med flyplasstransport?
Ja, The Taaras Beach & Spa Resort tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 4,700+ personer har søkt taxi i Malaysia - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
The Taaras Beach & Spa Resort