Minerva Taxi er et taxiselskap vurdert til 5 stjerner. Kontakt Minerva Taxi og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Minerva Taxi
English
Kontakt Sjåfør
Minerva Taxi
Händellaan 100, 2671 VE Naaldwijk, Netherlands
Anslå taxipris fra Naaldwijk
Serviceområde - Naaldwijk
Minerva Taxi Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Minerva Taxi, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Minerva Taxi for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Minerva Taxi handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Minerva Taxi, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Minerva Taxi
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Naaldwijk
Minerva Taxi taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Minerva Taxi?
Minerva Taxi tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Netherlands, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Minerva Taxi?
Minerva Taxi er rangert med 5 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Minerva Taxi lokalisert?
Adressen til Minerva Taxi er Händellaan 100, 2671 VE Naaldwijk, Netherlands.
Hvordan kan man kontakte Minerva Taxi?
Kontakt Minerva Taxi ved å klikke på "book nå" her
Kan Minerva Taxi assistere med flyplasstransport?
Ja, Minerva Taxi tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Minerva Taxi