Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Soho Cars Birmingham Ltd

3.9 (111) Birmingham
English

Soho Cars Birmingham Ltd er et taxiselskap vurdert til 3.9 stjerner. Kontakt Soho Cars Birmingham Ltd og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
Soho Cars Birmingham Ltd
Unit 8 rear of 16, 18 Holyhead Rd, Handsworth, Birmingham B21 0LT, UK
3.9
(111)

Anslå taxipris fra Birmingham

Birmingham
Beregn pris

Serviceområde - Birmingham

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Soho Cars Birmingham Ltd Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Soho Cars Birmingham Ltd, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Soho Cars Birmingham Ltd for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Soho Cars Birmingham Ltd handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Soho Cars Birmingham Ltd, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Soho Cars Birmingham Ltd

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Birmingham

Soho Cars Birmingham Ltd taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Soho Cars Birmingham Ltd?
Soho Cars Birmingham Ltd tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt United Kingdom, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Soho Cars Birmingham Ltd?
Soho Cars Birmingham Ltd er rangert med 3.9 stjerner, noe som indikerer et medium nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Soho Cars Birmingham Ltd lokalisert?
Adressen til Soho Cars Birmingham Ltd er Unit 8 rear of 16, 18 Holyhead Rd, Handsworth, Birmingham B21 0LT, UK.
Hvordan kan man kontakte Soho Cars Birmingham Ltd?
Kontakt Soho Cars Birmingham Ltd ved å klikke på "book nå" her
Kan Soho Cars Birmingham Ltd assistere med flyplasstransport?
Ja, Soho Cars Birmingham Ltd tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Soho Cars Birmingham Ltd