Central Taxis Dover er et taxiselskap vurdert til 4.5 stjerner. Kontakt Central Taxis Dover og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Central Taxis Dover
English
Kontakt Sjåfør
Central Taxis Dover
321 London Rd, Buckland, Dover CT17 0SX, UK
Anslå taxipris fra Dover Port
Serviceområde - Dover Port
Central Taxis Dover Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Central Taxis Dover, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Central Taxis Dover for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Central Taxis Dover handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Central Taxis Dover, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Central Taxis Dover
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Dover Port
Central Taxis Dover taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Central Taxis Dover?
Central Taxis Dover tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt United Kingdom, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Central Taxis Dover?
Central Taxis Dover er rangert med 4.5 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Central Taxis Dover lokalisert?
Adressen til Central Taxis Dover er 321 London Rd, Buckland, Dover CT17 0SX, UK.
Hvordan kan man kontakte Central Taxis Dover?
Kontakt Central Taxis Dover ved å klikke på "book nå" her
Kan Central Taxis Dover assistere med flyplasstransport?
Ja, Central Taxis Dover tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Central Taxis Dover