Station Petit Taxi er et taxiselskap vurdert til 3.8 stjerner. Kontakt Station Petit Taxi og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Station Petit Taxi
English
Kontakt Sjåfør
Station Petit Taxi
W8HJ+Q4J, Khenifra, Morocco
Anslå taxipris fra Beni Mellal Khenifra
Serviceområde - Beni Mellal Khenifra
Station Petit Taxi Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Station Petit Taxi, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Station Petit Taxi for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Station Petit Taxi handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Station Petit Taxi, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Station Petit Taxi
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Beni Mellal Khenifra
Station Petit Taxi taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Station Petit Taxi?
Station Petit Taxi tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Morocco, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Station Petit Taxi?
Station Petit Taxi er rangert med 3.8 stjerner, noe som indikerer et medium nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Station Petit Taxi lokalisert?
Adressen til Station Petit Taxi er W8HJ+Q4J, Khenifra, Morocco.
Hvordan kan man kontakte Station Petit Taxi?
Kontakt Station Petit Taxi ved å klikke på "book nå" her
Kan Station Petit Taxi assistere med flyplasstransport?
Ja, Station Petit Taxi tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Station Petit Taxi