Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Gld Travel York

5 (89) York Railway Station
English

Gld Travel York er et taxiselskap vurdert til 5 stjerner. Kontakt Gld Travel York og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
Gld Travel York
Clifton, York YO31 8FH, United Kingdom
5
(89)

Anslå taxipris fra York Railway Station

York Railway Station
Beregn pris

Serviceområde - York Railway Station

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Gld Travel York Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Gld Travel York, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Gld Travel York for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Gld Travel York handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Gld Travel York, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Gld Travel York

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i York Railway Station

Gld Travel York taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Gld Travel York?
Gld Travel York tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt United Kingdom, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Gld Travel York?
Gld Travel York er rangert med 5 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Gld Travel York lokalisert?
Adressen til Gld Travel York er Clifton, York YO31 8FH, United Kingdom.
Hvordan kan man kontakte Gld Travel York?
Kontakt Gld Travel York ved å klikke på "book nå" her
Kan Gld Travel York assistere med flyplasstransport?
Ja, Gld Travel York tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Gld Travel York