Cosmo Taxis er et taxiselskap vurdert til 1.9 stjerner. Kontakt Cosmo Taxis og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Cosmo Taxis
English
Kontakt Sjåfør
Cosmo Taxis
5-16 Midorocho, Nada Ward, Kobe, Hyogo 657-0851, Japan
Anslå taxipris fra Kobe
Serviceområde - Kobe
Cosmo Taxis Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Cosmo Taxis, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Cosmo Taxis for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Cosmo Taxis handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Cosmo Taxis, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Cosmo Taxis
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Kobe
Cosmo Taxis taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Cosmo Taxis?
Cosmo Taxis tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Japan, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Cosmo Taxis?
Cosmo Taxis er rangert med 1.9 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Cosmo Taxis lokalisert?
Adressen til Cosmo Taxis er 5-16 Midorocho, Nada Ward, Kobe, Hyogo 657-0851, Japan.
Hvordan kan man kontakte Cosmo Taxis?
Kontakt Cosmo Taxis ved å klikke på "book nå" her
Kan Cosmo Taxis assistere med flyplasstransport?
Ja, Cosmo Taxis tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 85+ personer har søkt taxi i Kobe - sørg for at de finner deg.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Cosmo Taxis