Anse Royale Hospital er et taxiselskap vurdert til 3.9 stjerner. Kontakt Anse Royale Hospital og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Anse Royale Hospital
English
Kontakt Sjåfør
Anse Royale Hospital
7G58+XQF, Baie Lazare Route, Anse Royale, Seychelles
Anslå taxipris fra Anse Royale Hospital
Serviceområde - Anse Royale Hospital
Anse Royale Hospital Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Anse Royale Hospital, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Anse Royale Hospital for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Anse Royale Hospital handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Anse Royale Hospital, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Anse Royale Hospital
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Anse Royale Hospital
Anse Royale Hospital taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Anse Royale Hospital?
Anse Royale Hospital tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Seychelles, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Anse Royale Hospital?
Anse Royale Hospital er rangert med 3.9 stjerner, noe som indikerer et medium nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Anse Royale Hospital lokalisert?
Adressen til Anse Royale Hospital er 7G58+XQF, Baie Lazare Route, Anse Royale, Seychelles.
Hvordan kan man kontakte Anse Royale Hospital?
Kontakt Anse Royale Hospital ved å klikke på "book nå" her
Kan Anse Royale Hospital assistere med flyplasstransport?
Ja, Anse Royale Hospital tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Anse Royale Hospital