Taxi Milano 24h er et taxiselskap vurdert til 3.4 stjerner. Kontakt Taxi Milano 24h og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Taxi Milano 24h
English
Kontakt Sjåfør
Taxi Milano 24h
Via Giuseppe Verdi, 16/c, 20070 Vizzolo Predabissi MI, Italy
Anslå taxipris fra Dresano
Serviceområde - Dresano
Taxi Milano 24h Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Taxi Milano 24h, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Taxi Milano 24h for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Taxi Milano 24h handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Taxi Milano 24h, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Taxi Milano 24h
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Dresano
Taxi Milano 24h taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Taxi Milano 24h?
Taxi Milano 24h tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Italy, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Taxi Milano 24h?
Taxi Milano 24h er rangert med 3.4 stjerner, noe som indikerer et medium nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Taxi Milano 24h lokalisert?
Adressen til Taxi Milano 24h er Via Giuseppe Verdi, 16/c, 20070 Vizzolo Predabissi MI, Italy.
Hvordan kan man kontakte Taxi Milano 24h?
Kontakt Taxi Milano 24h ved å klikke på "book nå" her
Kan Taxi Milano 24h assistere med flyplasstransport?
Ja, Taxi Milano 24h tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Taxi Milano 24h