Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Fiume Zero

3.7 (10) Zero Branco
English

Fiume Zero er et taxiselskap vurdert til 3.7 stjerner. Kontakt Fiume Zero og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
Fiume Zero
Fiume Zero, Italy
3.7
(10)

Anslå taxipris fra Zero Branco

Zero Branco
Beregn pris

Serviceområde - Zero Branco

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Fiume Zero Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Fiume Zero, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Fiume Zero for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Fiume Zero handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Fiume Zero, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Fiume Zero

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Zero Branco

Fiume Zero taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Fiume Zero?
Fiume Zero tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Italy, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Fiume Zero?
Fiume Zero er rangert med 3.7 stjerner, noe som indikerer et medium nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Fiume Zero lokalisert?
Adressen til Fiume Zero er Fiume Zero, Italy.
Hvordan kan man kontakte Fiume Zero?
Kontakt Fiume Zero ved å klikke på "book nå" her
Kan Fiume Zero assistere med flyplasstransport?
Ja, Fiume Zero tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Fiume Zero