Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Govtc Taxi

Heuvelland
English

Govtc Taxi er et taxiselskap vurdert til 0 stjerner. Kontakt Govtc Taxi og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
Govtc Taxi
1 Rue Pierre Bérégovoy, 59280 Armentières, France

Anslå taxipris fra Heuvelland

Heuvelland
Beregn pris

Serviceområde - Heuvelland

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Govtc Taxi Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Govtc Taxi, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Govtc Taxi for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Govtc Taxi handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Govtc Taxi, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Govtc Taxi

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Heuvelland

Govtc Taxi taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Govtc Taxi?
Govtc Taxi tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Belgium, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Govtc Taxi?
Govtc Taxi er rangert med 0 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Govtc Taxi lokalisert?
Adressen til Govtc Taxi er 1 Rue Pierre Bérégovoy, 59280 Armentières, France.
Hvordan kan man kontakte Govtc Taxi?
Kontakt Govtc Taxi ved å klikke på "book nå" her
Kan Govtc Taxi assistere med flyplasstransport?
Ja, Govtc Taxi tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Govtc Taxi