Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Taxi Mandre

5 (5) Pag
English

Taxi Mandre er et taxiselskap vurdert til 5 stjerner. Kontakt Taxi Mandre og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
Taxi Mandre
Vanđelje, 23250, Kolan, Croatia
5
(5)

Anslå taxipris fra Pag

Pag
Beregn pris

Serviceområde - Pag

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Taxi Mandre Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Taxi Mandre, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Taxi Mandre for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Taxi Mandre handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Taxi Mandre, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Taxi Mandre

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Pag

Taxi Mandre taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Taxi Mandre?
Taxi Mandre tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Croatia, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Taxi Mandre?
Taxi Mandre er rangert med 5 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Taxi Mandre lokalisert?
Adressen til Taxi Mandre er Vanđelje, 23250, Kolan, Croatia.
Hvordan kan man kontakte Taxi Mandre?
Kontakt Taxi Mandre ved å klikke på "book nå" her
Kan Taxi Mandre assistere med flyplasstransport?
Ja, Taxi Mandre tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Taxi Mandre