Saryat Alkhair Trading Est er et taxiselskap vurdert til 3 stjerner. Kontakt Saryat Alkhair Trading Est og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Saryat Alkhair Trading Est
English
Kontakt Sjåfør
Saryat Alkhair Trading Est
7987 Talhah Ibn Obaidullah Rd, 7987, Al Fayha, 2590, Riyadh 14253, Saudi Arabia
Anslå taxipris fra Ar Riya
Serviceområde - Ar Riya
Saryat Alkhair Trading Est Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Saryat Alkhair Trading Est, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Saryat Alkhair Trading Est for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Saryat Alkhair Trading Est handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Saryat Alkhair Trading Est, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Saryat Alkhair Trading Est
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Ar Riya
Saryat Alkhair Trading Est taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Saryat Alkhair Trading Est?
Saryat Alkhair Trading Est tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Saudi Arabia, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Saryat Alkhair Trading Est?
Saryat Alkhair Trading Est er rangert med 3 stjerner, noe som indikerer et medium nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Saryat Alkhair Trading Est lokalisert?
Adressen til Saryat Alkhair Trading Est er 7987 Talhah Ibn Obaidullah Rd, 7987, Al Fayha, 2590, Riyadh 14253, Saudi Arabia.
Hvordan kan man kontakte Saryat Alkhair Trading Est?
Kontakt Saryat Alkhair Trading Est ved å klikke på "book nå" her
Kan Saryat Alkhair Trading Est assistere med flyplasstransport?
Ja, Saryat Alkhair Trading Est tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Saryat Alkhair Trading Est