Golden Taxi er et taxiselskap vurdert til 5 stjerner. Kontakt Golden Taxi og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Golden Taxi
English
Kontakt Sjåfør
Golden Taxi
plac Teatralny 10, 41-800 Zabrze, Poland
Anslå taxipris fra Zabrze
Serviceområde - Zabrze
Golden Taxi Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Golden Taxi, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Golden Taxi for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Golden Taxi handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Golden Taxi, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Golden Taxi
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Zabrze
Golden Taxi taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Golden Taxi?
Golden Taxi tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Poland, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Golden Taxi?
Golden Taxi er rangert med 5 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Golden Taxi lokalisert?
Adressen til Golden Taxi er plac Teatralny 10, 41-800 Zabrze, Poland.
Hvordan kan man kontakte Golden Taxi?
Kontakt Golden Taxi ved å klikke på "book nå" her
Kan Golden Taxi assistere med flyplasstransport?
Ja, Golden Taxi tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Golden Taxi