Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Moto Taxi Manolete

Mixco
English

Moto Taxi Manolete er et taxiselskap vurdert til 0 stjerner. Kontakt Moto Taxi Manolete og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
Moto Taxi Manolete
JCF6+MX9, Cdad. de Guatemala, Guatemala

Anslå taxipris fra Mixco

Mixco
Beregn pris

Serviceområde - Mixco

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Moto Taxi Manolete Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Moto Taxi Manolete, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Moto Taxi Manolete for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Moto Taxi Manolete handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Moto Taxi Manolete, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Moto Taxi Manolete

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Mixco

Moto Taxi Manolete taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Moto Taxi Manolete?
Moto Taxi Manolete tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Guatemala, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Moto Taxi Manolete?
Moto Taxi Manolete er rangert med 0 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Moto Taxi Manolete lokalisert?
Adressen til Moto Taxi Manolete er JCF6+MX9, Cdad. de Guatemala, Guatemala.
Hvordan kan man kontakte Moto Taxi Manolete?
Kontakt Moto Taxi Manolete ved å klikke på "book nå" her
Kan Moto Taxi Manolete assistere med flyplasstransport?
Ja, Moto Taxi Manolete tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 190+ personer har søkt taxi i Guatemala - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Moto Taxi Manolete