Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Shinas Roundabout_1

4.5 (2) Shinas
English

Shinas Roundabout_1 er et taxiselskap vurdert til 4.5 stjerner. Kontakt Shinas Roundabout_1 og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
Shinas Roundabout_1
Shinas, Oman
4.5
(2)

Anslå taxipris fra Shinas

Shinas
Beregn pris

Serviceområde - Shinas

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Shinas Roundabout_1 Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Shinas Roundabout_1, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Shinas Roundabout_1 for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Shinas Roundabout_1 handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Shinas Roundabout_1, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Shinas Roundabout_1

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Shinas

Shinas Roundabout_1 taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Shinas Roundabout_1?
Shinas Roundabout_1 tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Oman, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Shinas Roundabout_1?
Shinas Roundabout_1 er rangert med 4.5 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Shinas Roundabout_1 lokalisert?
Adressen til Shinas Roundabout_1 er Shinas, Oman.
Hvordan kan man kontakte Shinas Roundabout_1?
Kontakt Shinas Roundabout_1 ved å klikke på "book nå" her
Kan Shinas Roundabout_1 assistere med flyplasstransport?
Ja, Shinas Roundabout_1 tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 3,300+ personer har søkt taxi i Oman - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Shinas Roundabout_1📞 -1