Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Ponto Táxi 24h

3.5 (18) Ubatuba
English

Ponto Táxi 24h er et taxiselskap vurdert til 3.5 stjerner. Kontakt Ponto Táxi 24h og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
Ponto Táxi 24h
Av. Rio Grande do Sul, 740 - Umuarama, Ubatuba - SP, 11680-970, Brazil
3.5
(18)

Anslå taxipris fra Ubatuba

Ubatuba
Beregn pris

Serviceområde - Ubatuba

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Ponto Táxi 24h Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Ponto Táxi 24h, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Ponto Táxi 24h for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Ponto Táxi 24h handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Ponto Táxi 24h, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Ponto Táxi 24h

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Ubatuba

Ponto Táxi 24h taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Ponto Táxi 24h?
Ponto Táxi 24h tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Brazil, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Ponto Táxi 24h?
Ponto Táxi 24h er rangert med 3.5 stjerner, noe som indikerer et medium nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Ponto Táxi 24h lokalisert?
Adressen til Ponto Táxi 24h er Av. Rio Grande do Sul, 740 - Umuarama, Ubatuba - SP, 11680-970, Brazil.
Hvordan kan man kontakte Ponto Táxi 24h?
Kontakt Ponto Táxi 24h ved å klikke på "book nå" her
Kan Ponto Táxi 24h assistere med flyplasstransport?
Ja, Ponto Táxi 24h tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Ponto Táxi 24h📞 -