Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Taksi Murom

Murom
English

Taksi Murom er et taxiselskap vurdert til 0 stjerner. Kontakt Taksi Murom og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
Taksi Murom
Murom, Vladimir Oblast, Russia, 602263

Anslå taxipris fra Murom

Murom
Beregn pris

Serviceområde - Murom

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Taksi Murom Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Taksi Murom, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Taksi Murom for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Taksi Murom handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Taksi Murom, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Taksi Murom

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Murom

Taksi Murom taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Taksi Murom?
Taksi Murom tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Russia, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Taksi Murom?
Taksi Murom er rangert med 0 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Taksi Murom lokalisert?
Adressen til Taksi Murom er Murom, Vladimir Oblast, Russia, 602263.
Hvordan kan man kontakte Taksi Murom?
Kontakt Taksi Murom ved å klikke på "book nå" her
Kan Taksi Murom assistere med flyplasstransport?
Ja, Taksi Murom tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Taksi Murom