Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Taksi.standart

4.4 (136) Sergiyev Posad
English

Taksi.standart er et taxiselskap vurdert til 4.4 stjerner. Kontakt Taksi.standart og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
Taksi.standart
Yaroslavskoye Shosse, 23А, Sergiyev Posad, Moscow Oblast, Russia, 141304
4.4
(136)

Anslå taxipris fra Sergiyev Posad

Sergiyev Posad
Beregn pris

Serviceområde - Sergiyev Posad

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Taksi.standart Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Taksi.standart, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Taksi.standart for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Taksi.standart handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Taksi.standart, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Taksi.standart

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Sergiyev Posad

Taksi.standart taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Taksi.standart?
Taksi.standart tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Russia, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Taksi.standart?
Taksi.standart er rangert med 4.4 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Taksi.standart lokalisert?
Adressen til Taksi.standart er Yaroslavskoye Shosse, 23А, Sergiyev Posad, Moscow Oblast, Russia, 141304.
Hvordan kan man kontakte Taksi.standart?
Kontakt Taksi.standart ved å klikke på "book nå" her
Kan Taksi.standart assistere med flyplasstransport?
Ja, Taksi.standart tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Taksi.standart