Sushi Taxi er et taxiselskap vurdert til 3.9 stjerner. Kontakt Sushi Taxi og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Sushi Taxi
English
Kontakt Sjåfør
Sushi Taxi
4 Rue des Ormeaux #600, Trois-Rivières, QC G8W 1S6, Canada
Anslå taxipris fra Trois Rivieres
Serviceområde - Trois Rivieres
Sushi Taxi Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Sushi Taxi, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Sushi Taxi for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Sushi Taxi handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Sushi Taxi, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Sushi Taxi
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Trois Rivieres
Sushi Taxi taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Sushi Taxi?
Sushi Taxi tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Canada, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Sushi Taxi?
Sushi Taxi er rangert med 3.9 stjerner, noe som indikerer et medium nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Sushi Taxi lokalisert?
Adressen til Sushi Taxi er 4 Rue des Ormeaux #600, Trois-Rivières, QC G8W 1S6, Canada.
Hvordan kan man kontakte Sushi Taxi?
Kontakt Sushi Taxi ved å klikke på "book nå" her
Kan Sushi Taxi assistere med flyplasstransport?
Ja, Sushi Taxi tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 3,600+ personer har søkt taxi i Canada - sørg for at de finner deg.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Sushi Taxi