Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Taxi Thảo Nhi

5 (1) Dong Xoai
English

Taxi Thảo Nhi er et taxiselskap vurdert til 5 stjerner. Kontakt Taxi Thảo Nhi og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
Taxi Thảo Nhi
FVQC+6R9, ĐH507, Tiến Hưng, Đồng Xoài, Bình Phước, Vietnam
5
(1)

Anslå taxipris fra Dong Xoai

Dong Xoai
Beregn pris

Serviceområde - Dong Xoai

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Taxi Thảo Nhi Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Taxi Thảo Nhi, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Taxi Thảo Nhi for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Taxi Thảo Nhi handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Taxi Thảo Nhi, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Taxi Thảo Nhi

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Dong Xoai

Taxi Thảo Nhi taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Taxi Thảo Nhi?
Taxi Thảo Nhi tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Vietnam, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Taxi Thảo Nhi?
Taxi Thảo Nhi er rangert med 5 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Taxi Thảo Nhi lokalisert?
Adressen til Taxi Thảo Nhi er FVQC+6R9, ĐH507, Tiến Hưng, Đồng Xoài, Bình Phước, Vietnam.
Hvordan kan man kontakte Taxi Thảo Nhi?
Kontakt Taxi Thảo Nhi ved å klikke på "book nå" her
Kan Taxi Thảo Nhi assistere med flyplasstransport?
Ja, Taxi Thảo Nhi tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 790+ personer har søkt taxi i Vietnam - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Taxi Thảo Nhi