Illy’s Taxi Imst er et taxiselskap vurdert til 4.3 stjerner. Kontakt Illy’s Taxi Imst og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Illy’s Taxi Imst
English
Anslå taxipris fra Pitztal
Serviceområde - Pitztal
Illy’s Taxi Imst Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Illy’s Taxi Imst, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Illy’s Taxi Imst for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Illy’s Taxi Imst handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Illy’s Taxi Imst, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Illy’s Taxi Imst
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Pitztal
Illy’s Taxi Imst taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Illy’s Taxi Imst?
Illy’s Taxi Imst tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Austria, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Illy’s Taxi Imst?
Illy’s Taxi Imst er rangert med 4.3 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Illy’s Taxi Imst lokalisert?
Adressen til Illy’s Taxi Imst er Auf Arzill 41d, 6460 Gemeinde Imst, Austria.
Hvordan kan man kontakte Illy’s Taxi Imst?
Kontakt Illy’s Taxi Imst ved å klikke på "book nå" her
Kan Illy’s Taxi Imst assistere med flyplasstransport?
Ja, Illy’s Taxi Imst tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Illy’s Taxi Imst📞 -