Jfk Taxis Ltd er et taxiselskap vurdert til 0 stjerner. Kontakt Jfk Taxis Ltd og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Jfk Taxis Ltd
English
Kontakt Sjåfør
Jfk Taxis Ltd
6 Lennox Gardens, Dundee DD2 2UA, United Kingdom
Anslå taxipris fra Dundee Airport
Serviceområde - Dundee Airport
Jfk Taxis Ltd Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Jfk Taxis Ltd, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Jfk Taxis Ltd for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Jfk Taxis Ltd handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Jfk Taxis Ltd, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Jfk Taxis Ltd
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Dundee Airport
Jfk Taxis Ltd taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Jfk Taxis Ltd?
Jfk Taxis Ltd tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Scotland, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Jfk Taxis Ltd?
Jfk Taxis Ltd er rangert med 0 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Jfk Taxis Ltd lokalisert?
Adressen til Jfk Taxis Ltd er 6 Lennox Gardens, Dundee DD2 2UA, United Kingdom.
Hvordan kan man kontakte Jfk Taxis Ltd?
Kontakt Jfk Taxis Ltd ved å klikke på "book nå" her
Kan Jfk Taxis Ltd assistere med flyplasstransport?
Ja, Jfk Taxis Ltd tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 860+ personer har søkt taxi i Scotland - sørg for at de finner deg.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Jfk Taxis Ltd