Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Rj Yhtiö Oy

Mikkeli Airport
English

Rj Yhtiö Oy er et taxiselskap vurdert til 0 stjerner. Kontakt Rj Yhtiö Oy og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
Rj Yhtiö Oy
Kaapelikatu 3, 50130 Mikkeli, Finland

Anslå taxipris fra Mikkeli Airport

Mikkeli Airport
Beregn pris

Serviceområde - Mikkeli Airport

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Rj Yhtiö Oy Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Rj Yhtiö Oy, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Rj Yhtiö Oy for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Rj Yhtiö Oy handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Rj Yhtiö Oy, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Rj Yhtiö Oy

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Mikkeli Airport

Rj Yhtiö Oy taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Rj Yhtiö Oy?
Rj Yhtiö Oy tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Finland, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Rj Yhtiö Oy?
Rj Yhtiö Oy er rangert med 0 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Rj Yhtiö Oy lokalisert?
Adressen til Rj Yhtiö Oy er Kaapelikatu 3, 50130 Mikkeli, Finland.
Hvordan kan man kontakte Rj Yhtiö Oy?
Kontakt Rj Yhtiö Oy ved å klikke på "book nå" her
Kan Rj Yhtiö Oy assistere med flyplasstransport?
Ja, Rj Yhtiö Oy tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 1,400+ personer har søkt taxi i Finland - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Rj Yhtiö Oy