Taxi PreŠov / Ab Taxi er et taxiselskap vurdert til 3.7 stjerner. Kontakt Taxi PreŠov / Ab Taxi og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Taxi PreŠov / Ab Taxi
English
Kontakt Sjåfør
Taxi PreŠov / Ab Taxi
Železničná stanica, 08001 Prešov, Slovakia
Anslå taxipris fra Presovsky Kraj
Serviceområde - Presovsky Kraj
Taxi PreŠov / Ab Taxi Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Taxi PreŠov / Ab Taxi, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Taxi PreŠov / Ab Taxi for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Taxi PreŠov / Ab Taxi handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Taxi PreŠov / Ab Taxi, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Taxi PreŠov / Ab Taxi
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Presovsky Kraj
Taxi PreŠov / Ab Taxi taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Taxi PreŠov / Ab Taxi?
Taxi PreŠov / Ab Taxi tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Slovakia, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Taxi PreŠov / Ab Taxi?
Taxi PreŠov / Ab Taxi er rangert med 3.7 stjerner, noe som indikerer et medium nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Taxi PreŠov / Ab Taxi lokalisert?
Adressen til Taxi PreŠov / Ab Taxi er Železničná stanica, 08001 Prešov, Slovakia.
Hvordan kan man kontakte Taxi PreŠov / Ab Taxi?
Kontakt Taxi PreŠov / Ab Taxi ved å klikke på "book nå" her
Kan Taxi PreŠov / Ab Taxi assistere med flyplasstransport?
Ja, Taxi PreŠov / Ab Taxi tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 110+ personer har søkt taxi i Slovakia - sørg for at de finner deg.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Taxi PreŠov / Ab Taxi