Remis Fátima er et taxiselskap vurdert til 3.5 stjerner. Kontakt Remis Fátima og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Remis Fátima
English
Kontakt Sjåfør
Remis Fátima
Av. de los Trabajadores 3436, B7400 Olavarría, Provincia de Buenos Aires, Argentina
Anslå taxipris fra Olavarria
Serviceområde - Olavarria
Remis Fátima Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Remis Fátima, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Remis Fátima for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Remis Fátima handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Remis Fátima, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Remis Fátima
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Olavarria
Remis Fátima taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Remis Fátima?
Remis Fátima tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Argentina, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Remis Fátima?
Remis Fátima er rangert med 3.5 stjerner, noe som indikerer et medium nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Remis Fátima lokalisert?
Adressen til Remis Fátima er Av. de los Trabajadores 3436, B7400 Olavarría, Provincia de Buenos Aires, Argentina.
Hvordan kan man kontakte Remis Fátima?
Kontakt Remis Fátima ved å klikke på "book nå" her
Kan Remis Fátima assistere med flyplasstransport?
Ja, Remis Fátima tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 840+ personer har søkt taxi i Argentina - sørg for at de finner deg.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Remis Fátima