Johannes Taxi er et taxiselskap vurdert til 1 stjerner. Kontakt Johannes Taxi og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Johannes Taxi
English
Kontakt Sjåfør
Johannes Taxi
Myrsnipevegen 25, 2032 Maura, Norway
Anslå taxipris fra Mogreina Skole
Serviceområde - Mogreina Skole
Johannes Taxi Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Johannes Taxi, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Johannes Taxi for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Johannes Taxi handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Johannes Taxi, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Johannes Taxi
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Mogreina Skole
Johannes Taxi taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Johannes Taxi?
Johannes Taxi tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Norway, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Johannes Taxi?
Johannes Taxi er rangert med 1 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Johannes Taxi lokalisert?
Adressen til Johannes Taxi er Myrsnipevegen 25, 2032 Maura, Norway.
Hvordan kan man kontakte Johannes Taxi?
Kontakt Johannes Taxi ved å klikke på "book nå" her
Kan Johannes Taxi assistere med flyplasstransport?
Ja, Johannes Taxi tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Johannes Taxi