Stazione Taxi Trastevere er et taxiselskap vurdert til 3.7 stjerner. Kontakt Stazione Taxi Trastevere og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Stazione Taxi Trastevere
English
Kontakt Sjåfør
Stazione Taxi Trastevere
Piazza Flavio Biondo, 18, 00153 Roma RM, Italy
Anslå taxipris fra Trastevere
Serviceområde - Trastevere
Stazione Taxi Trastevere Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Stazione Taxi Trastevere, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Stazione Taxi Trastevere for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Stazione Taxi Trastevere handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Stazione Taxi Trastevere, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Stazione Taxi Trastevere
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Trastevere
Stazione Taxi Trastevere taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Stazione Taxi Trastevere?
Stazione Taxi Trastevere tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Italy, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Stazione Taxi Trastevere?
Stazione Taxi Trastevere er rangert med 3.7 stjerner, noe som indikerer et medium nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Stazione Taxi Trastevere lokalisert?
Adressen til Stazione Taxi Trastevere er Piazza Flavio Biondo, 18, 00153 Roma RM, Italy.
Hvordan kan man kontakte Stazione Taxi Trastevere?
Kontakt Stazione Taxi Trastevere ved å klikke på "book nå" her
Kan Stazione Taxi Trastevere assistere med flyplasstransport?
Ja, Stazione Taxi Trastevere tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 90+ personer har søkt taxi i Trastevere - sørg for at de finner deg.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Stazione Taxi Trastevere