Bikash Travels er et taxiselskap vurdert til 0 stjerner. Kontakt Bikash Travels og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Bikash Travels
English
Kontakt Sjåfør
Bikash Travels
Bishfuti Rd, Ambicapatty, Silchar, Assam 788003, India
Anslå taxipris fra Silchar
Serviceområde - Silchar
Bikash Travels Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Bikash Travels, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Bikash Travels for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Bikash Travels handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Bikash Travels, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Bikash Travels
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Silchar
Bikash Travels taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Bikash Travels?
Bikash Travels tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt India, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Bikash Travels?
Bikash Travels er rangert med 0 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Bikash Travels lokalisert?
Adressen til Bikash Travels er Bishfuti Rd, Ambicapatty, Silchar, Assam 788003, India.
Hvordan kan man kontakte Bikash Travels?
Kontakt Bikash Travels ved å klikke på "book nå" her
Kan Bikash Travels assistere med flyplasstransport?
Ja, Bikash Travels tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 3,100+ personer har søkt taxi i India - sørg for at de finner deg.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Bikash Travels