Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Jaz Dar El Madina

4.9 (4,601) Jaz Solaya Resort
English

Jaz Dar El Madina er et taxiselskap vurdert til 4.9 stjerner. Kontakt Jaz Dar El Madina og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
Jaz Dar El Madina
Marsa Alam, Red Sea Governorate 1927220, Egypt
4.9
(4601)

Anslå taxipris fra Jaz Solaya Resort

Jaz Solaya Resort
Beregn pris

Serviceområde - Jaz Solaya Resort

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Jaz Dar El Madina Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Jaz Dar El Madina, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Jaz Dar El Madina for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Jaz Dar El Madina handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Jaz Dar El Madina, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Jaz Dar El Madina

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Jaz Solaya Resort

Jaz Dar El Madina taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Jaz Dar El Madina?
Jaz Dar El Madina tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Egypt, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Jaz Dar El Madina?
Jaz Dar El Madina er rangert med 4.9 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Jaz Dar El Madina lokalisert?
Adressen til Jaz Dar El Madina er Marsa Alam, Red Sea Governorate 1927220, Egypt.
Hvordan kan man kontakte Jaz Dar El Madina?
Kontakt Jaz Dar El Madina ved å klikke på "book nå" her
Kan Jaz Dar El Madina assistere med flyplasstransport?
Ja, Jaz Dar El Madina tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 50+ personer har søkt taxi i Jaz Solaya Resort - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Jaz Dar El Madina