Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Taxi-198 Tampere

Tampere
English

Taxi-198 Tampere er et taxiselskap vurdert til 0 stjerner. Kontakt Taxi-198 Tampere og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
Taxi-198 Tampere
Jussilankulma 4, 33580 Tampere, Finland

Anslå taxipris fra Tampere

Tampere
Beregn pris

Serviceområde - Tampere

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Taxi-198 Tampere Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Taxi-198 Tampere, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Taxi-198 Tampere for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Taxi-198 Tampere handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Taxi-198 Tampere, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Taxi-198 Tampere

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Tampere

Taxi-198 Tampere taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Taxi-198 Tampere?
Taxi-198 Tampere tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Finland, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Taxi-198 Tampere?
Taxi-198 Tampere er rangert med 0 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Taxi-198 Tampere lokalisert?
Adressen til Taxi-198 Tampere er Jussilankulma 4, 33580 Tampere, Finland.
Hvordan kan man kontakte Taxi-198 Tampere?
Kontakt Taxi-198 Tampere ved å klikke på "book nå" her
Kan Taxi-198 Tampere assistere med flyplasstransport?
Ja, Taxi-198 Tampere tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 1,400+ personer har søkt taxi i Finland - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Taxi-198 Tampere