Ibis Saigon Airport Hotel er et taxiselskap vurdert til 4.3 stjerner. Kontakt Ibis Saigon Airport Hotel og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Ibis Saigon Airport Hotel
English
Kontakt Sjåfør
Ibis Saigon Airport Hotel
2 Đ. Hồng Hà, Phường 2, Tân Bình, Hồ Chí Minh 700000, Vietnam
Anslå taxipris fra Saigon Morin Hotel
Serviceområde - Saigon Morin Hotel
Ibis Saigon Airport Hotel Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Ibis Saigon Airport Hotel, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Ibis Saigon Airport Hotel for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Ibis Saigon Airport Hotel handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Ibis Saigon Airport Hotel, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Ibis Saigon Airport Hotel
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Saigon Morin Hotel
Ibis Saigon Airport Hotel taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Ibis Saigon Airport Hotel?
Ibis Saigon Airport Hotel tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Viet Nam, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Ibis Saigon Airport Hotel?
Ibis Saigon Airport Hotel er rangert med 4.3 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Ibis Saigon Airport Hotel lokalisert?
Adressen til Ibis Saigon Airport Hotel er 2 Đ. Hồng Hà, Phường 2, Tân Bình, Hồ Chí Minh 700000, Vietnam.
Hvordan kan man kontakte Ibis Saigon Airport Hotel?
Kontakt Ibis Saigon Airport Hotel ved å klikke på "book nå" her
Kan Ibis Saigon Airport Hotel assistere med flyplasstransport?
Ja, Ibis Saigon Airport Hotel tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Ibis Saigon Airport Hotel